XG-1000CB 75.0000M-CBL3
Numer produktu DigiKey
SER3728TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
XG-1000CB 75.0000M-CBL3
Opis
XTAL OSC SO 75.0000MHZ CMOS SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
75 MHz SO (SAW) HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-10°C - 70°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd - zasilania (maks.)
35mA
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (5x3,2)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,049" (1,25mm)
Wyjście
HCMOS
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
30mA