XG-1000CA 106.2500M-CBL3
Numer produktu DigiKey
SER3723TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
XG-1000CA 106.2500M-CBL3
Opis
XTAL OSC SO 106.2500MHZ CMOS SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
106.25 MHz SO (SAW) HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-10°C - 70°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd - zasilania (maks.)
35mA
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (7x5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,055" (1,40mm)
Wyjście
HCMOS
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
30mA