TSX-3225 40.0000MF10Y-W6
Numer produktu DigiKey
114-TSX-322540.0000MF10Y-W6TR-ND - Taśma i szpula (TR)
114-TSX-322540.0000MF10Y-W6CT-ND - Taśma cięta (CT)
114-TSX-322540.0000MF10Y-W6DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TSX-3225 40.0000MF10Y-W6
Opis
CRYSTAL 40.0000MHZ 12PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
40 MHz ±10ppm Kryształy 12pF 40 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TSX-3225 40.0000MF10Y-W6 Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
12pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
40 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)