TSX-3225 26.0000MF10Z-A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
26 MHz ±10ppm Kryształy 12,5pF 40 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TSX-3225 26.0000MF10Z-A
Numer produktu DigiKey
TSX-322526.0000MF10Z-A-ND
Producent
Numer produktu producenta
TSX-3225 26.0000MF10Z-A
Opis
CRYSTAL 26.0000MHZ 12.5PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TSX-3225 26.0000MF10Z-A Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
12,5pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 Ohms
Opakowanie
Listwa
Temperatura robocza
-20°C - 75°C
Częstotliwość
26 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)