TSX-3225 24.5760MF20X-K3 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Abracon LLC
W magazynie: 2 405
Arkusz danych
Similar
Abracon LLC
W magazynie: 2 304
Arkusz danych
W magazynie: 306
24.576 MHz ±10ppm Kryształy 10pF 40 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TSX-3225 24.5760MF20X-K3
Numer produktu DigiKey
SER4128TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TSX-3225 24.5760MF20X-K3
Opis
CRYSTAL 24.5760MHZ 10PF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TSX-3225 24.5760MF20X-K3 Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Nieaktualne
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
24.576 MHz
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)