TSX-3225 24.0000MF20G-AC3
Numer produktu DigiKey
SER3634TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SER3634CT-ND - Taśma cięta (CT)
SER3634DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TSX-3225 24.0000MF20G-AC3
Opis
CRYSTAL 24.0000MHZ 9PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 MHz ±10ppm Kryształy 9pF 40 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TSX-3225 24.0000MF20G-AC3 Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
9pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 Ohms
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Częstotliwość
24 MHz
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)