TSX-3225 20.0000MF20X-B jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
20 MHz ±10ppm Kryształy 16pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TSX-3225 20.0000MF20X-B
Numer produktu DigiKey
TSX-322520.0000MF20X-B-ND
Producent
Numer produktu producenta
TSX-3225 20.0000MF20X-B
Opis
CRYSTAL 20.0000MHZ 16PF SMD
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TSX-3225 20.0000MF20X-B Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
16pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Opakowanie
Listwa
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
20 MHz
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)