TSX-3225 20.0000MF18X-AC0 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
20 MHz ±10ppm Kryształy 9pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TSX-3225 20.0000MF18X-AC0
Numer produktu DigiKey
114-TSX-322520.0000MF18X-AC0TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TSX-3225 20.0000MF18X-AC0
Opis
CRYSTAL 20.0000MHZ 9PF SMD
Szczegółowy opis
Kategoria
Pojemność obciążenia
9pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
20 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±18ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)