TSX-3225 16.0000MF09Z-AC0
Numer produktu DigiKey
SER4069TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SER4069CT-ND - Taśma cięta (CT)
SER4069DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TSX-3225 16.0000MF09Z-AC0
Opis
CRYSTAL 16.0000MHZ 9PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 MHz ±10ppm Kryształy 9pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
9pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-20°C - 75°C
Częstotliwość
16 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±9ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)