TG2016SMN 38.4000M-ECGNNM0
Numer produktu DigiKey
114-TG2016SMN38.4000M-ECGNNM0TR-ND - Taśma i szpula (TR)
114-TG2016SMN38.4000M-ECGNNM0CT-ND - Taśma cięta (CT)
114-TG2016SMN38.4000M-ECGNNM0DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TG2016SMN 38.4000M-ECGNNM0
Opis
XTAL OSC TCXO 38.4000MHZ CSWV SM
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
38.4 MHz TCXO Obcięta sinusoida Oscylator 1,8V 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TG2016SMN 38.4000M-ECGNNM0 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,8V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±500ppb
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
1,8mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Wyjście
Obcięta sinusoida
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,029" (0,73mm)