TG2016SMN 32.0000M-TCGNNM0 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
EPSON
W magazynie: 45
Arkusz danych
32 MHz TCXO Obcięta sinusoida Oscylator 1,8V - 3,3V 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TG2016SMN 32.0000M-TCGNNM0
Numer produktu DigiKey
114-TG2016SMN32.0000M-TCGNNM0TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TG2016SMN 32.0000M-TCGNNM0
Opis
XTAL OSC TCXO 32.0000MHZ SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±500ppb
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
1,8mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Rezonator bazowy
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,029" (0,73mm)
Wyjście
Obcięta sinusoida
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
1,8V - 3,3V