TG2016SMN 26.0000M-MCGNNM3
Numer produktu DigiKey
SER4426TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SER4426CT-ND - Taśma cięta (CT)
SER4426DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TG2016SMN 26.0000M-MCGNNM3
Opis
XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ CSWV SM
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26 MHz TCXO Obcięta sinusoida Oscylator 2,8V - 3,3V 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TG2016SMN 26.0000M-MCGNNM3 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,8V - 3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±500ppb
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
1,5mA
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Wyjście
Obcięta sinusoida
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,029" (0,73mm)