SG7050VEN 125.0000M-CDGA3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
EPSON
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
EPSON
W magazynie: 0
Arkusz danych
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
Raltron Electronics
ECS Inc.
W magazynie: 118
Taitien
Aker Technology Corp
SiTime
SiTime
Suntsu Electronics, Inc.
W magazynie: 965
Suntsu Electronics, Inc.
125 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SG7050VEN 125.0000M-CDGA3
Numer produktu DigiKey
114-SG7050VEN125.0000M-CDGA3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SG7050VEN 125.0000M-CDGA3
Opis
XTAL OSC XO 125.0000MHZ
Szczegółowy opis
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
25mA
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (7x5)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,067" (1,70mm)
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
15mA
Wyjście
LVDS
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
3,3V