SG7050EEN 156.2500M-DDGA0 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
EPSON
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
CTS-Frequency Controls
W magazynie: 0
Arkusz danych
Raltron Electronics
W magazynie: 80
SiTime
SiTime
Renesas Electronics Corporation
156.25 MHz XO (standardowe) LVPECL Oscylator 2,5V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SG7050EEN 156.2500M-DDGA0
Numer produktu DigiKey
114-SG7050EEN156.2500M-DDGA0TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SG7050EEN 156.2500M-DDGA0
Opis
XTAL OSC XO 156.2500MHZ
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
60mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Rezonator bazowy
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (7x5)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,067" (1,70mm)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
25mA
Wyjście
LVPECL
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
2,5V