SG7050EAN 100.000000M-KJGA3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
100 MHz XO (standardowe) LVPECL Oscylator 2,5V - 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SG7050EAN 100.000000M-KJGA3
Numer produktu DigiKey
SG7050EAN100.000000M-KJGA3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SG7050EAN 100.000000M-KJGA3
Opis
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVPECL S
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,5V - 3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
65mA
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,063" (1,60mm)
Wyjście
LVPECL
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
20mA