SG5032VAN 125.000000M-KEGA3
Numer produktu DigiKey
114-SG5032VAN125.000000M-KEGA3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
114-SG5032VAN125.000000M-KEGA3CT-ND - Taśma cięta (CT)
114-SG5032VAN125.000000M-KEGA3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SG5032VAN 125.000000M-KEGA3
Opis
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
125 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 2,5V - 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SG5032VAN 125.000000M-KEGA3 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,5V - 3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
30mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (5x3,2)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Wyjście
LVDS
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
20mA