SG5032EAN 250.000000M-KEGA3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
EPSON
W magazynie: 0
250 MHz XO (standardowe) LVPECL Oscylator 2,5V - 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SG5032EAN 250.000000M-KEGA3
Numer produktu DigiKey
SER3976TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SG5032EAN 250.000000M-KEGA3
Opis
XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVPECL S
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,5V - 3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd - zasilania (maks.)
65mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (5x3,2)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Wyjście
LVPECL
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
20mA