SG5032CAN 74.250000M-TJGA3 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
EPSON
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
EPSON
W magazynie: 0
Arkusz danych
74.25 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,6V - 3,6V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SG5032CAN 74.250000M-TJGA3
Numer produktu DigiKey
SG5032CAN74.250000M-TJGA3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SG5032CAN 74.250000M-TJGA3
Opis
XTAL OSC XO 74.2500MHZ CMOS SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,6V - 3,6V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd - zasilania (maks.)
3mA
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (5x3,2)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Czuwanie (zasilanie wyłączone)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,051" (1,30mm)