Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
EPSON
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
EPSON
W magazynie: 0
Arkusz danych
250 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 2,5V - 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia