SG3225VAN 200.000000M-KEGA0
Numer produktu DigiKey
114-SG3225VAN200.000000M-KEGA0TR-ND - Taśma i szpula (TR)
114-SG3225VAN200.000000M-KEGA0CT-ND - Taśma cięta (CT)
114-SG3225VAN200.000000M-KEGA0DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SG3225VAN 200.000000M-KEGA0
Opis
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
200 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 2,5V - 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,5V - 3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
30mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (3,2x2,5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Wyjście
LVDS
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
20mA