SG3225EEN 125.000000M-DDGA3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Skyworks Solutions Inc.
Skyworks Solutions Inc.
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
Abracon LLC
Raltron Electronics
SiTime
125 MHz XO (standardowe) LVPECL Oscylator 2,5V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SG3225EEN 125.000000M-DDGA3
Numer produktu DigiKey
114-SG3225EEN125.000000M-DDGA3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SG3225EEN 125.000000M-DDGA3
Opis
XTAL OSC XO 125 MHZ LVPECL SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
60mA
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (3,2x2,5)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
25mA
Wyjście
LVPECL
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
2,5V