SG3225CAN 50.0000M-TJGA3
Numer produktu DigiKey
114-SG3225CAN50.0000M-TJGA3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
114-SG3225CAN50.0000M-TJGA3CT-ND - Taśma cięta (CT)
114-SG3225CAN50.0000M-TJGA3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SG3225CAN 50.0000M-TJGA3
Opis
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,6V - 3,63V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,6V - 3,63V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
2,6mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)