SG-9101CA 10.0000M-C20PHAAA5
Numer produktu DigiKey
SG-9101CA10.0000M-C20PHAAA5-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SG-9101CA 10.0000M-C20PHAAA5
Opis
XTAL OSC XO 10.0000MHZ CMOS SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,62V - 3,63V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,62V - 3,63V
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Seria
Rozproszona widmowa szerokość pasma
±2,00%, rozrzut środkowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd - zasilania (maks.)
8,3mA
Status części
Nieaktualne
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (7x5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,055" (1,40mm)
Wyjście
HCMOS
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
3,7mA