SG-8200CJ-TJJTA
Numer produktu DigiKey
114-SG-8200CJ-TJJTA-ND
Producent
Numer produktu producenta
SG-8200CJ-TJJTA
Opis
OSC PROG CMOS 50PPM /ST DEF
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
XO (standardowe) HCMOS 1.2 MHz ~ 170 MHz Oscylatory programowane 1,62V - 3,63V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Wyjście
HCMOS
Producent
EPSON
Napięcie - zasilania
1,62V - 3,63V
Seria
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Kwarcowe
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
XO (standardowe)
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Typ programowany
Programowane przez firmę DigiKey (wprowadź częstotliwość w uwagach do zamówienia internetowego)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Dostępny zakres częstotliwości
1.2 MHz ~ 170 MHz
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)