SG-8200CJ-TJJQD
Numer produktu DigiKey
114-SG-8200CJ-TJJQD-ND
Producent
Numer produktu producenta
SG-8200CJ-TJJQD
Opis
OSC PROG CMOS 50PPM /OE SLOW
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
XO (standardowe) HCMOS 50 MHz ~ 75 MHz Oscylatory programowane 1,62V - 3,63V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Napięcie - zasilania
1,62V - 3,63V
Seria
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Dostępny zakres częstotliwości
50 MHz ~ 75 MHz
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)