SG-8200CJ-TJJPB
Numer produktu DigiKey
114-SG-8200CJ-TJJPB-ND
Producent
Numer produktu producenta
SG-8200CJ-TJJPB
Opis
OSC PROG CMOS 50PPM OE FASTER
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
XO (standardowe) HCMOS 125 MHz ~ 170 MHz Oscylatory programowane 1,62V - 3,63V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Napięcie - zasilania
1,62V - 3,63V
Seria
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Dostępny zakres częstotliwości
125 MHz ~ 170 MHz
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)