SG-8101CG 30.2000M-TCHPA0
Numer produktu DigiKey
114-SG-8101CG30.2000M-TCHPA0TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SG-8101CG 30.2000M-TCHPA0
Opis
XTAL OSC XO 30.2000MHZ SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30.2 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,8V - 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
6,8mA (typ.)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Rezonator bazowy
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,5x2)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
3,5mA
Wyjście
HCMOS
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
1,8V - 3,3V