SG-8101CB 10.4858M-TCHSA0
Numer produktu DigiKey
114-SG-8101CB10.4858M-TCHSA0TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SG-8101CB 10.4858M-TCHSA0
Opis
XTAL OSC XO 10.4858MHZ SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10.4858 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,8V - 3,3V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
3mA (typ.)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Rezonator bazowy
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (5x3,2)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,051" (1,30mm)
Funkcja
Czuwanie (zasilanie wyłączone)
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
1,1µA (typ.)
Wyjście
HCMOS
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
1,8V - 3,3V