SG-8018CE 5.7143M-TJHSA0
Numer produktu DigiKey
114-SG-8018CE5.7143M-TJHSA0TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SG-8018CE 5.7143M-TJHSA0
Opis
XTAL OSC XO 5.7143MHZ CMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5.7143 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,62V - 3,63V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SG-8018CE 5.7143M-TJHSA0 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,62V - 3,63V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd - zasilania (maks.)
3,5mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Czuwanie (zasilanie wyłączone)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)