SG-8018CB 163.2000M-TJHPA0
Numer produktu DigiKey
114-SG-8018CB163.2000M-TJHPA0TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SG-8018CB 163.2000M-TJHPA0
Opis
XTAL OSC XO 163.2000MHZ CMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
163.2 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,62V - 3,63V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SG-8018CB 163.2000M-TJHPA0 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,62V - 3,63V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd - zasilania (maks.)
8,1mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (5x3,2)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,051" (1,30mm)
Wyjście
HCMOS
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
3,5mA