SG-310SCN 24.0000MJ3 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
EPSON
W magazynie: 0
Arkusz danych
24 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 3,3V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SG-310SCN 24.0000MJ3
Numer produktu DigiKey
SER4410TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SG-310SCN 24.0000MJ3
Opis
XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd - zasilania (maks.)
5mA
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Czuwanie (zasilanie wyłączone)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)