MC-306 32.7680K-K3 ROHS jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
EPSON
W magazynie: 0
Odpowiednik parametryczny
EPSON
W magazynie: 0
Arkusz danych
32.768 kHz ±20ppm Kryształy 10pF 35 kOhms 4-SOJ, skok rowka 5,50mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MC-306 32.7680K-K3 ROHS
Numer produktu DigiKey
114-MC-30632.7680K-K3ROHSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MC-306 32.7680K-K3 ROHS
Opis
CRYSTAL 32.768KHZ 10PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
35 kOhms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
kHz Kryształ (kamerton)
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SOJ
Częstotliwość
32.768 kHz
Rozmiar / wymiar
0,315" x 0,126" (8,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,100" (2,54mm)
Pojemność obciążenia
10pF