MC-306 32.7680K-E3:ROHS
Numer produktu DigiKey
114-MC-30632.7680K-E3:ROHSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
114-MC-30632.7680K-E3:ROHSCT-ND - Taśma cięta (CT)
114-MC-30632.7680K-E3:ROHSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MC-306 32.7680K-E3:ROHS
Opis
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32.768 kHz ±20ppm Kryształy 6pF 35 kOhms 4-SOJ, skok rowka 5,50mm
Modele EDA/CAD
MC-306 32.7680K-E3:ROHS Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
35 kOhms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
kHz Kryształ (kamerton)
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SOJ
Częstotliwość
32.768 kHz
Rozmiar / wymiar
0,315" x 0,126" (8,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,100" (2,54mm)
Pojemność obciążenia
6pF