MC-146 32.7680KA-AC: PURE SN | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | MC-14632.7680KA-AC:PURESN-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | MC-146 32.7680KA-AC: PURE SN |
Opis | CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 20 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 32.768 kHz ±20ppm Kryształy 9pF 65 kOhms 4-SMD, odprowadzenia płaskie |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 65 kOhms |
Prod. | Tryb roboczy Podstawowy |
Seria | Temperatura robocza -40°C - 85°C |
Opakowanie Zbiorcze | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia |
Typ kHz Kryształ (kamerton) | Obudowa dostawcy urządzenia 4-SMD (6,7x1,5) |
Częstotliwość 32.768 kHz | Rozmiar / wymiar 0,264" x 0,059" (6,70mm x 1,50mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja częstotliwości ±20ppm | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,055" (1,40mm) |
Pojemność obciążenia 9pF |