MA-406 25.0000M-G3:ROHS jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Arkusz danych
Bezpośrednie
ECS Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
25 MHz ±50ppm Kryształy 20pF 40 Ohms 4-SOJ, skok rowka 9,60mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MA-406 Series
MA-406 25.0000M-G3:ROHS
Numer produktu DigiKey
SER3642TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MA-406 25.0000M-G3:ROHS
Opis
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Pojemność obciążenia
20pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 Ohms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Status części
Nieaktualne
Częstotliwość
25 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SOJ
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,461" x 0,157" (11,70mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±50ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,146" (3,70mm)