FC2012SN 32.768K-70NNA0KC0
Numer produktu DigiKey
114-FC2012SN32.768K-70NNA0KC0TR-ND - Taśma i szpula (TR)
114-FC2012SN32.768K-70NNA0KC0CT-ND - Taśma cięta (CT)
114-FC2012SN32.768K-70NNA0KC0DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FC2012SN 32.768K-70NNA0KC0
Opis
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32.768 kHz ±20ppm Kryształy 7pF 100 kOhms 2-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100 kOhms
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
kHz Kryształ (kamerton)
Obudowa dostawcy urządzenia
2-SMD (2,05x1,2)
Częstotliwość
32.768 kHz
Rozmiar / wymiar
0,081" x 0,047" (2,05mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)
Pojemność obciążenia
7pF