FC2012AN 32.768K-90NN60KCB
Numer produktu DigiKey
114-FC2012AN32.768K-90NN60KCB-ND
Producent
Numer produktu producenta
FC2012AN 32.768K-90NN60KCB
Opis
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32.768 kHz ±20ppm Kryształy 9pF 2-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
9pF
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Opakowanie
Listwa
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
kHz Kryształ (kamerton)
Obudowa dostawcy urządzenia
2-SMD (2,05x1,2)
Częstotliwość
32.768 kHz
Rozmiar / wymiar
0,081" x 0,047" (2,05mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)