FC2012AN 32.768K-90NN60KC7 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | FC2012AN 32.768K-90NN60KC7 |
Opis | CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 24 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 32.768 kHz ±20ppm Kryształy 9pF 2-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | FC2012AN 32.768K-90NN60KC7 Modele |
Kategoria | Pojemność obciążenia 9pF |
Prod. | Tryb roboczy Podstawowy |
Seria | Temperatura robocza -40°C - 105°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia |
Typ kHz Kryształ (kamerton) | Obudowa dostawcy urządzenia 2-SMD (2,05x1,2) |
Częstotliwość 32.768 kHz | Rozmiar / wymiar 0,081" x 0,047" (2,05mm x 1,20mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja częstotliwości ±20ppm | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,024" (0,60mm) |