FC-135 32.7680KA-K0
Numer produktu DigiKey
SER4087TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SER4087CT-ND - Taśma cięta (CT)
SER4087DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FC-135 32.7680KA-K0
Opis
CRYSTAL 32.7680KHZ 10PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32.768 kHz ±20ppm Kryształy 10pF 70 kOhms 2-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
70 kOhms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa dostawcy urządzenia
2-SMD (3,2x1,5)
Częstotliwość
32.768 kHz
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,059" (3,20mm x 1,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)
Pojemność obciążenia
10pF