FA2016AA 40.00M-A0AABBJ60RG0 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Suntsu Electronics, Inc.
W magazynie: 900
Arkusz danych
40 MHz ±10ppm Kryształy 10pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FA2016AA 40.00M-A0AABBJ60RG0
Numer produktu DigiKey
114-FA2016AA40.00M-A0AABBJ60RG0CT-ND - Taśma cięta (CT)
114-FA2016AA40.00M-A0AABBJ60RG0DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FA2016AA 40.00M-A0AABBJ60RG0
Opis
CRYSTAL 40.00MHZ 10PF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
40 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)
Pojemność obciążenia
10pF