FA-238V 12.0000MF10V-K3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
EPSON
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
EPSON
W magazynie: 8 911
Arkusz danych
Similar
Abracon LLC
Abracon LLC
ECS Inc.
12 MHz ±10ppm Kryształy 10pF 100 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FA-238V 12.0000MF10V-K3
Numer produktu DigiKey
FA-238V12.0000MF10V-K3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
FA-238V 12.0000MF10V-K3
Opis
CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
FA-238V 12.0000MF10V-K3 Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100 Ohms
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Częstotliwość
12 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)