FA-238V 12.0000MD-G0 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
YIC
W magazynie: 4 913
Arkusz danych
Similar
TXC CORPORATION
W magazynie: 11 305
Arkusz danych
Diodes Incorporated
12 MHz ±30ppm Kryształy 20pF 100 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FA-238V 12.0000MD-G0
Numer produktu DigiKey
SER4207TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SER4207DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FA-238V 12.0000MD-G0
Opis
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
FA-238V 12.0000MD-G0 Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
20pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
12 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)