FA-238 25.0000MB50X-C0
Numer produktu DigiKey
SER4259TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SER4259CT-ND - Taśma cięta (CT)
SER4259DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FA-238 25.0000MB50X-C0
Opis
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz ±50ppm Kryształy 18pF 50 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
FA-238 25.0000MB50X-C0 Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
25 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±50ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)