FA-238 25.0000MA30X-C5 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
25 MHz ±20ppm Kryształy 18pF 50 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FA-238 25.0000MA30X-C5
Numer produktu DigiKey
FA-23825.0000MA30X-C5-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
FA-238 25.0000MA30X-C5
Opis
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
FA-238 25.0000MA30X-C5 Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
25 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)