FA-238 16.0000MB-C0
Numer produktu DigiKey
114-FA-23816.0000MB-C0TR-ND - Taśma i szpula (TR)
114-FA-23816.0000MB-C0CT-ND - Taśma cięta (CT)
114-FA-23816.0000MB-C0DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FA-238 16.0000MB-C0
Opis
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 MHz ±50ppm Kryształy 18pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FA-238 16.0000MB-C0 Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Częstotliwość
16 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±50ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)