FA-20H 32.0000MF12Y-W0
Numer produktu DigiKey
114-FA-20H32.0000MF12Y-W0TR-ND - Taśma i szpula (TR)
114-FA-20H32.0000MF12Y-W0CT-ND - Taśma cięta (CT)
114-FA-20H32.0000MF12Y-W0DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FA-20H 32.0000MF12Y-W0
Opis
CRYSTAL 32.0000MHZ 12PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32 MHz ±10ppm Kryształy 12pF 50 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
12pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Częstotliwość
32 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,5x2)
Stabilność częstotliwości
±12ppm
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)