FA-20H 32.0000MF10Y-B jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
EPSON
W magazynie: 0
EPSON
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
32 MHz ±10ppm Kryształy 16pF 50 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FA-20H 32.0000MF10Y-B
Numer produktu DigiKey
FA-20H32.0000MF10Y-B-ND
Producent
Numer produktu producenta
FA-20H 32.0000MF10Y-B
Opis
CRYSTAL 32.0000MHZ 16PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
FA-20H 32.0000MF10Y-B Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
16pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Częstotliwość
32 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,5x2)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)