FA-20H 27.0000MF10V-AC3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Similar
CTS-Frequency Controls
Similar
CTS-Frequency Controls
TXC CORPORATION
TXC CORPORATION
27 MHz ±10ppm Kryształy 9pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FA-20H 27.0000MF10V-AC3
Numer produktu DigiKey
FA-20H27.0000MF10V-AC3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
FA-20H 27.0000MF10V-AC3
Opis
CRYSTAL 27.0000MHZ 9PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
FA-20H 27.0000MF10V-AC3 Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
9pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
27 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,5x2)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)