FA-20H 25.0000MD30V-W jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Shenzhen SCTF Electronics
25 MHz ±30ppm Kryształy 12pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FA-20H 25.0000MD30V-W
Numer produktu DigiKey
FA-20H25.0000MD30V-W-ND
Producent
Numer produktu producenta
FA-20H 25.0000MD30V-W
Opis
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
FA-20H 25.0000MD30V-W Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
12pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Częstotliwość
25 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,5x2)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)