FA-20H 16.0000MF20X-AJ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
EPSON
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
EPSON
W magazynie: 0
Arkusz danych
16 MHz ±10ppm Kryształy 8pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FA-20H 16.0000MF20X-AJ
Numer produktu DigiKey
FA-20H16.0000MF20X-AJ-ND
Producent
Numer produktu producenta
FA-20H 16.0000MF20X-AJ
Opis
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
FA-20H 16.0000MF20X-AJ Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
8pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
16 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,5x2)
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)